Przewodnicy oprowadzają po kościele, kryptach i muzeum w Rawie Maz.
W  czasie wakacji warto pojechać do Rawy Mazowieckiej, aby zwiedzić zrewitalizowane ostatnio zabytkowe obiekty parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Ksiądz Proboszcz zaprasza do grupowego zwiedzania kościoła, muzeum oraz kolegium pojezuickiego wraz z przewodnikiem od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 15:00 (należy wcześniej zgłosić grupę!!!). Natomiast osoby indywidualne zapraszamy w godzinach 10:00 – 11:00. Od 1 lipca rusza także parafialna kawiarenka. Dostępna będzie ona dla wszystkich chętnych od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 12:00.

Serdecznie zapraszamy!
ks. Bogumił Karp

data publikacji: 01.07.2019 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2017 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 401013.