Zaproszenie  na XXIV Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę

Zapraszamy do wyruszenia z XXIV Łowicką Pieszą Pielgrzymką Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia br. Tegoroczne hasło „BÓG JEST MIŁOŚCIĄ” widoczne na plakatach, jest zgłębianiem prawdy o naszym Stwórcy, ale i na nowo zaproszeniem do wiary, że: „Bóg – kocha nieskończenie i doskonale wszystkich na zawsze”.  Koszt wpisowego to  70 zł (obejmuje: ubezpieczenie pielgrzyma, kartę pielgrzyma, gadżet i znaczek w kolorze grupy, koszty organizacyjne jak: sanitariaty, podziękowania dla darczyńców, wyposażenie pielgrzymki: medycznie, liturgicznie, technicznie, utylizacje odpadów), dzieci przedszkolne do lat 6 – gratis. Zapisy trwają od 1 lipca on-line na stronie www.lppm.pl oraz od 26 lipca – 5 sierpnia u Przewodnika Grupy.

Spotkania organizacyjne i zapisy:

GRUPA PRZEWODNIK KONTAKT

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

4 sierpnia, godz. 19:00 Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

w Rawie Mazowieckiej

Brązowa Dek. Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Lubochnia, Nowe Miasto,   ks. Paweł Olszewski

Pl. Piłsudskiego 9 96-200 Rawa Mazowiecka tel. (46) 814-22-37

data publikacji: 21.07.2019 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2017 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 401002.