Dystrybucja filmu “Nieplanowane"

Każdy powinien zobaczyć ten film (Patryk Czech, Przewodniczący KSM)

Każdy powinien go zobaczyć, szczególnie młode kobiety, które chcą zmienić świat (Agata Puścikowska, dziennikarka)

Oto słowa, które najczęściej padały po prasowym pokazie filmu “Nieplanowane”.

Wiemy, że bardzo wielu z Was chce zobaczyć ten niezwykły film. Codziennie jesteśmy zasypywani mailami z pytaniami czy w tym lub tamtym mieście i kinie grany będzie film. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować Wam szerokiej dystrybucji jeśli o Waszym ogromnym zainteresowaniu nie dowiedzą się kina.

Wczoraj zespół zajmujący się współpracą z kinami przekazał nam informację, że wiele kin waha się i nie podjęło jeszcze decyzji czy "Nieplanowane" znajdzie się w ich repertuarze.

Przekazał też prośbę o wsparcie:

W związku z tym apeluję do Ciebie i Twojego otoczenia - jeśli chcesz zobaczyć "Nieplanowane" na dużym ekranie (czy to w sieciach kinowych Cinema City, Multikina i Heliosa czy w mniejszych kinach studyjnych) - zapytaj mailowo lub telefonicznie w najbliższym kinie czy film “Nieplanowane” będzie tam grany?

Jest to w tej chwili sprawa krytycznie ważna dla filmu, ponieważ na około 2 tygodnie przed premierą (tj. 15.10) zostaje podjęta decyzja w kinach o tym, czy film trafia do repertuaru. Twoje zainteresowanie może przeważyć decyzję kina.

Zobacz listę kin NIEPLANOWANE

(dodam też, że na tej stronie pojawiać się będzie aktualna lista kin: http://www.rafaelfilm.pl/nieplanowane/#Lista-kin)

Wszyscy wiemy, że jeśli pracujemy z filmem, który ma tak potężną moc przekazu (i to w temacie aborcji) - problemy są niemalże pewne. Dlatego też proszę Cię o wsparcie modlitewne, bo jest ono kluczowe.

PS: wspomniany pokaz odwiedziło bardzo wielu dziennikarzy. Zgadnij ilu było takich, którzy reprezentowali media nie prawicowe i nie katolickie...

PS2: Pamiętam jak w zeszłym roku byłem poruszony tym, czego doświadczyłem podczas Serca Dawida. To doświadczenie żywej wiary ciągle mnie inspiruje. Polecam i zapraszam: Konferencja Serce Dawida, 19-20 października, Warszawa: https://24-7.org.pl/

data publikacji: 09.10.2019 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2020 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 416453.