27. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów

DLA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

(rok 2019/2020)

Czcigodni Księża,

Drodzy Lektorzy i Ministranci!

Zapraszamy do wzięcia udziału w 27. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów. W tym roku lekturę stanowią: Księga Jozuego i Dzieje Apostolskie (Biblia Tysiąclecia, wyd. V). Obowiązuje znajomość tekstu Ksiąg, wstępu oraz przypisów.

Konkurs rozgrywany jest w dwu etapach:

(1) 07.03.2020 – eliminacje diecezjalne, w których zostanie wyłoniona drużyna diecezjalna i indywidualny zwycięzca w kategorii ministrant i lektor;

(2) 29-30.03.2020 – finał ogólnopolski w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu (regulamin, zgłoszenia itp.) są dostępne na stronie www.ubiblijnieni.pl. Dla chętnych lektorów i ministrantów są przewidziane warsztaty przygotowujące do eliminacji diecezjalnych i finału ogólnopolskiego.

Proszę o zgłoszenia na adres: biblista.lowicz@gmail.com lub telefonicznie 468 384 678.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,

Mariusz Szmajdziński

moderator Dzieła Biblijnego

Diecezji Łowickiej

data publikacji: 09.10.2019 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2020 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 416443.