Zaproszenie do Diecezjalnego Studium Organistowskiego

Zaproszenie do Diecezjalnego Studium Organistowskiego im. Ks. Eugeniusza Gruberskiego w Płocku

Studium umożliwia zdobycie umiejętności potrzebnych do podjęcia pracy organisty w parafiach całej Polski

Naukę mogą podjąć już dzieci od klasy VI szkoły podstawowej i klas starszych, uczniowie szkół średnich i dorośli. Dzieciom i młodzieży Studium proponuje naukę gry na fortepianie w ramach zajęć indywidualnych (nauczyciel-uczeń), z możliwością kontynuacji i nauki gry na organach w ramach pełnego toku nauczania w Studium w kolejnych latach.

Siedziba:

UL Abpa A. J. Nowowiejskiego 2 09-402 PŁOCK

(w budynkach Seminarium Duchownego)

Kontakt:

ks. Marcin Sadowski

tel.602 884 111

ksmarsad06@gmail.com

Kontakt w naszej Diecezji:

ks. Zbigniew Łuczak

parafia.witonia@wp.pl

data publikacji: 03.11.2019 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2020 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 416456.