Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników

Adwent

Data: 03.11.2019 r.
Zaproszenie do Diecezjalnego Studium Organistowskiego
Naukę mogą podjąć już dzieci od klasy VI szkoły podstawowej i klas starszych, uczniowie szkół średnich i dorośli.

Data: 28.10.2019 r.
Rawska Noc Świętych

31 października 2019 r. rozpoczęcie o godz. 19:15. Zapraszam!

Data: 28.10.2019 r.
"Ekologia na cmentarzu"
Nasze cmentarze są coraz bardziej zasypywane tonami plastikowych śmieci. Szczególnie czas nadchodzących Świat związanych z 1 i 2 listopada jest tego przykładem.

Data: 09.10.2019 r.
27. Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów
Zapraszamy do wzięcia udziału w 27. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów.

Data: 09.10.2019 r.
1 listopada 2019 Uroczystość Wszystkich Świętych
- godz. 8.00 – Msza Św. w kościele - godz. 10.30 – Msza Św. na cmentarzu, a po niej procesja i modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. - godz. 20.30 – na cmentarzu modlitwa różańcowa

< Strona 2 z 28 >

Oświadczenie nr 1 w związku z ochroną danych

Wypełniając obowiązek prawny, wynikający z zapisów art. 30 pkt. 5 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony danych osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem  danych osobowych w Kościele katolickim podajemy do wiadomości publicznej, co następuje: Diecezja wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych (skrót: IOD) dla wszystkich Kościelnych osób prawnych w Diecezji. Administrator danych osobowych: Diecezja Łowicka dopełniła obowiązku zgłoszenia IOD do organu nadzoru Kościelnego Inspektora Ochrony Danych w Warszawie (skrót: KIOD).

Diecezjalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych w Łowiczu
Adres e-mail:
kiod@lowicka.eu
Adres pocztowy: Stary Rynek 20; 99-400 Łowicz.

Oświadczenie nr 2 w związku z ochroną danych

Publikowanie naszych danych adresowych nie jest jednoznaczne z pozwoleniem na ich wykorzystywanie. Nie uprawnia więc to osób prawnych, fizycznych, firm i instytucji do przesyłania/przedstawiania reklam, informacji czy promocji, a także pobierania, przetwarzania, przechowywania i wykorzystania danych parafii, która jest kościelną osobą prawną.

Oświadczenie nr 3 w związku z nadsyłaniem reklam wydawnictw oraz prób wyłudzenia zapłaty

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach zamawiając różne materiały zawsze za nie płaci; czy to przelewem przy zamówieniu, czy też gotówką przy odbiorze.
Jednak ZAWSZE jest to inicjatywa Parafii!

Parafia nie płaci za nie zamawiane materiały.
W związku z powyższym, wszelkie przesyłane przez wydawców, czy handlowców materiały traktowane są jako bezzwrotna, niezobowiązująca i bezpłatna reklama.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach nie zamawia niczego telefonicznie !!!!
Wobec tego uprzejma prośba, by w sprawie kontaktu telefonicznego, w celu przedstawienia oferty, jeszcze raz przeczytać Oświadczenie nr 2.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2020 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 416426.